x 
Корзина пуста
 


Великий англо-український словник 250 т

Видавництво"АРIЙ" Мюллер В.К.
2012 р. 624 стор.
Великий англо-український словник 250 тВеликий англо-український словник 250 т
(5 - 4 голосов)
НЕТ В НАЛИЧИИ
Описание

"Великий англо-український словник" що вмiщуе понад 250 тисяч слiв. Популярний словник, що неодноразово перевидавався в нашій країні, В. К. Мюллера, яким користувалося не одне покоління фахівців, цього року вперше виходить у принципово новій редакції: вивірено за сучасними джерелами всю змістовну частину словника — оновлено словник; проведено ретельну роботу з виділення і добору значень слів; оновлено і ретельно доповнено ілюстративну частину словника; замінено застарілі словосполучення, що не вживаються нині, проілюстровано на конкретних прикладах сучасне вживання багатьох слів і виразів; водночас дбайливо збережено наукові принципи, покладені в основу укладання словника самим В. К. Мюллером. До кожного англійського заголовного слова подано сучасну транскрипцію.

 "Великий англо-український словник" - розрахований на широке коло тих, хто вивчає англійську мову і користується нею своїй практиці.

Written by: Мюллер В.К.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev