x 
Корзина пуста
 


Візуальний словник 5 європейських мов

Видавництво "Перун"
Артикул: 9789665692270
2007 р. 1108 стор.
Візуальний словник 5 європейських мовВізуальний словник 5 європейських мов
(4.92 - 12 голосов)
Цена:
Цена: 350,00 грн.
Описание

Візуальний словник. П’ять європейських мов - словник поділений на 18 тем, що охоплюють більше 750 розділів, 35000 слів, що означають назви предметів на німецькій , англійскій, французькій, іспанській та італійскій мовах. нформація подається у порядку, що просувається від загальної абстрагованої до більш конкрєтноїдеталізованої: тема - підтема -колонтитул - підтитул (посторінкове повторення колонтитула) -ілюстрація (візуальне зображення предмета, процеса, явища) -термін. Найбільш оригінальним аспектом Словника є той факт, що ілюстрації дають змогу користувачеві відшукати слово у випадку, коли читач має лише приблизне уявлення про його значення.

"Візуальний словник. П’ять європейських мов" надає користувачеві словника можливість збільшувати свій словниковий запас за допомогою зорового сприйняття.

"Візуальний словник. П’ять європейських мов" стане корисним і цікавим помічником для всіх, хто бажає поглибити свої знання європейських мов та розширити свій кругозір.

Візуальний словник 5 європейських мов видавництво Перун
Written by: Перун

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev