x 
Корзина пуста
 


Сучасний фразеологічний словник української мови

Видавництво"Торсінг плюс" Ярещенко А.П. та ін.
2011 р. 640 стор.
Сучасний фразеологічний словник української мовиСучасний фразеологічний словник української мови
(5 - 5 голосов)
Цена:
Цена: 60,00 грн.
Описание

"Сучасний фразеологічний словник української мови" - у словнику дається інформація щодо граматичного використання, специфіки та сфери вживання фразеологічних одиниць. До більшості фразеологічних зворотів дається тлумачення їхніх значеннь, проілюстроване за допомогою цитатного матеріалу, який у більшості випадків є унікальним. Деякі словникові статті містять фразеологічні синоніми і антоніми та етимологічну довідку. Словникові статті у виданні розміщено за алфавітом.

Книгу "Сучасний фразеологічний словник української мови" (уклали Ярещенко А. П. та ін.) рекомендовано широкій аудиторії користувачів словників: учням, студентам, фахівцям у галузі філології, перекладачам, працівникам редакцій та всім, хто цікавиться українською мовою.У пропонованому до уваги читачів виданні "Сучасний фразеологічний словник української мови" за авторством Ярещенко А. П. та ін. охоплена загальновживана фразеологічна лексика сучасної української мови.

Written by: Ярещенко А.П.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev