x 
Корзина пуста
 


Унiверсальний словник 7 в 1

Видавництво"Торсінг плюс" Полякова Л.О Паращич В.В Загоруйко О.Я
2009 р. 448 стор.
Унiверсальний словник 7 в 1Унiверсальний словник 7 в 1
(5 - 4 голосов)
Цена:
Цена: 40,00 грн.
Описание

Запропонований "Універсальний словник з української мови та літератури 7 в 1" містить словники: орфографічний, синонімів, антонімів, омонімів, паронімів, фразеологізмів та літературознавчих термінів в достатньому обсязі. Користування ним допоможе усвідомити багатство й лексичну, стильову, емоційну різноманітність української мови, сприятиме вдосконаленню мовних навичок, точності та образності слововживання, допоможе донести свої думки до співрозмовників.

"Універсальний словник. Українська мова та література" буде цікавим як для школярів, абітурієнтів, студентів негуманітарних профілів, так і для широкого кола читачів, любителів української мови та літератури.

Невичерпне багатство української мови, її лексичний запас складає 134 тисяч основних мовних одиниць. Серед усієї лексики вирізняються групи з особливими властивостями й особливим призначенням. Це синоніми — слова з різним звучанням, але близькі за значенням; антоніми — слова із протилежним значенням; омоніми — слова, однакові за звучанням, але зовсім різні за значенням; пароніми — схожі за звучанням слова, лексичне значення яких легко сплутати; фразеологізми — сталі вирази, які часто мисляться як одне слово, поняття і вживаються в переносному значенні.

Written by: Полякова Л.О Паращич В.В Загоруйко О.Я

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev