x 
Корзина пуста
 


Великий орфографічний словник сучасної української мови 150 т.

Видавництво"БАО" Меженко Ю.С.
2008 р. 1184 стор.
Великий орфографічний словник сучасної української мови 150 т.Великий орфографічний словник сучасної української мови 150 т.
(5 - 5 голосов)
НЕТ В НАЛИЧИИ
Описание

«Великий орфографічний словник української лексики» укладено на основі сучасного «Українського правопису». У ньому врахований лексичний матеріал, представлений у багатьох орфографічних, тлумачних, енциклопедичних словниках, виданих в Україні за останні роки.

 Уведення слова у «Великий словник» зумовлено його використанням у прозі, поезії, науково-популярних виданнях, пресі, науково-технічній літературі та усному мовленні (на радіо, телебаченні, у повсякденному житті). Основну частину «Великого словника» складає загальновживана лексика. Але в ньому широко представлена також основна термінологія сучасної науки і техніки, надбань загальнолюдської та української культур, а також поняття, що визначають явища і реалії виробничого, побутового та духовного життя українського народу.

 У «Великому словнику» також представлені лексеми, які органічно увійшли в українську мову останніх часів і пов'язані з історією, філософією, соціологією, релігією, народною медициною, фармакологією, комп'ютерними технологіями, екологією, психологією, економікою та ін.; слова, які дотепер перебували за межами літературної мови (понижена, жаргонна лексика).

 До «Великого словника» включені слова, які вживалися в художній літературі ХІХ-ХХ століть, слова, що відображають фольклорно-етнографічний характер щодо українського менталітету, господарської діяльності, обрядів, вірувань, шлюбних і родинних взаємин, пісенної та музичної культури тощо.

 У «Великому словнику» також наведені деякі лексеми та терміни, що вже вийшли з широкого вжитку, але завдяки їх використанню в усному мовленні залишились в українській мові, тому мають право на існування не лише в усному мовленні, а й у писемній формі.

Written by: Меженко Ю.С.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev