x 
Корзина пуста


Англійська граматика в таблицях Арій

Видавництво "Арій" Кузнєцова Оксана
Артикул: 9789664986080
2018 р. 176 стор.
Англійська граматика в таблицях АрійАнглійська граматика в таблицях Арій
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 30,00 грн.
Описание

Англійська граматика в таблицях. Посібник, що представлений Вашій увазі від видавництва "Арій" автора Кузнєцова Оксана, розрахований на широке коло читачів. Книга стане в нагоді слухачам курсів, студентам, школярам, репетиторам, викладачам. Це видання може допомогти Вам підготуватися до іспитів або занять з англійської мови. Посібник стане відмінним доповненням до підручника, практичної граматики і словника англійської мови. За рахунок того, що матеріал розміщено в таблицях, Вам легше буде його систематизувати і запам'ятати.

Англійська граматика в таблицях - видавництво "Арій", автор Кузнєцова Оксана. Інформація викладена українською мовою і супроводжується прикладами. У книзі розглянуті основні граматичні правила, необхідні для практики. На сторінках цього видання Ви знайдете матеріал такого характеру, як: частини мови англійської, граматичні часи, основи синтаксису і так далі. Основне завдання цього посібника - допомогти учневі швидко і без проблем запам'ятати або освіжити теоретичну граматику англійської мови.

Англійська граматика в таблицях видавництво Арій автор Кузнєцова Оксана
Автор: Кузнєцова Оксана

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev