x 
Корзина пуста


Англійська мова для малюків від 2 до 5 років

Видавництво: "Країна Мрій" Наливана В.
2013 р. 96 стор.
Англійська мова для малюків від 2 до 5 роківАнглійська мова для малюків від 2 до 5 років
(4.33 - 6 голосов)
НЕТ В НАЛИЧИИ
Описание

Працюючи з навчальним посібником "Англійська для малюків від 2 до 5 років" (авторка - Віра Наливана), Ваш малюк легко запам'ятає значну кількість англійських слів, а також навчиться їх правильно вимовляти. Видання адресовано читачам дошкільного віку.

"Англійська для малюків" допоможе Вашому малюку вивчити перші англійські слова з різноманітних тем. Ми не пропонуємо до вивчення складні граматичні правила й конструкції - дитині буде важкувато їх запам'ятовувати. Натомість лексика розташована тематично, таким чином дитина зможе запам'ятовувати цілі блоки слів з певної теми, що значно полегшить її майбутнє вивчення англійської в школі. Яскраві малюнки допоможуть дитині швидше засвоїти лексику з нових тем. Радимо також використовувати під час занять і іграшки, якими бавиться Ваш малюк, - називаючи їх англійською у процесі гри, він без особливих зусиль вивчить англійські назви. Не проводьте заняття надто довго - малюкові може стати нудно і увага розсіюватиметься. Півгодини на день буде цілком достатньо.

Транскрипції, подані до слів, максимально наближені до англійської вимови. Якщо малюку складно сприймати незрозумілу для нього мову, змоделюйте процес навчання таким чином, ніби Ви вивчаєте мову разом із ним, і Вам також складно, але дуже подобається.

Автор: Наливана В.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev