x 
Корзина пуста


Англійські прислів'я та їхні українські відповідники

Видавництво "Арій" Зінченко Г.
Артикул: 9789664985878
2017 р. 112 стор.
Англійські прислів'я та їхні українські відповідникиАнглійські прислів'я та їхні українські відповідники
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 20,00 грн.
Описание

Англійські прислів’я та їхні українські відповідники - Українські прислів’я та їхні англійські відповідники. Пропонований до Вашої уваги посібник від видавництва "Арій" за авторством Зінченко Г. призначений для всіх, хто цікавиться англійською та українською мовою, та прагне поглибити свої знання. Книжка буде цікава тим, хто займається англійською чи українською з викладачем або на курсах іноземних мов. Видання стане хорошим додатком для розвитку усного мовлення до будь - якого підручника, самовчителя чи курсу з англійської мови.

Англійські прислів’я та їхні українські відповідники - Українські прислів’я та їхні англійські відповідники - автор Зінченко Г., видавництво "Арій". Книжечка стане у пригоді й іноземцям, які вивчають українську мову. За допомогою цього компактного посібника Ви зможете поповнювати свій словниковий запас у будь - якому зручному для Вас місці. Книжка налічує близько 750 традиційних і сучасних англійських та американських прислів'їв і приказок з їхніми українськими відповідниками. Книжечка складається з двох частин - англо - української та українсько - англійської.

Англійські прислів’я та їхні українські відповідники - Українські прислів’я та їхні англійські відповідники Зінченко Г. видавництво Арій
Автор: Зінченко Г.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev