x 
Корзина пуста


Розмовник в малюнках Арабська мова 750 слів

Видавництво "Арій" Кібeць О.А.
Артикул: 9789664985779
2018 р. 32 стор.
Розмовник в малюнках Арабська мова 750 слівРозмовник в малюнках Арабська мова 750 слів
(5 - 1 голос)
Цена:
Цена: 20,00 грн.
Описание

Розмовник в малюнках Арабська мова 750 слів. Пропонований до Вашої уваги розмовник від видавництва "Арій" за авторством Кібець О.А. призначений для слухачів курсів з іноземних мов, студентів, учнів ліцеїв і гімназій та просто для подорожуючих. Розмовник вміщує понад 750 слів та словосполучень. Матеріал ділиться на тематичні розділи. На першій сторінці книжечки Ви знайдете поради щодо користування розмовником. Далі надаються деякі відомості стосовно арабської вимови та слідом йдуть корисні вислови на кожен день.

Розмовник в малюнках Арабська мова 750 слів - укладач Кібeць О.А., видавництво "Арій". Завдяки сучасній методиці подачі інформації Ви зможете відразу вимовляти іноземні слова, просто читаючи їх українською. Книжка кишенькова та зручна у використанні. Також вона може бути корисною для туристів. За допомогою розмовника Ви будете почуватися більш комфортно у чужій країні. Мета цієї книжки - надати перші знання з лексики арабської мови, щоб у подальшому ці знання можна було використовувати при живому спілкуванні.

Розмовник в малюнках Арабська мова 750 слів Кібeць О.А. видавництво Арій
Автор: Кібeць О.А.

Интернет-магазин «ESPERANSO– KNIGA»

Купить учебник, самоучитель, справочник, словарь, грамматику по иностранным языкам, а также различную литературу на разных языках мира.
Киев, книжный рынок «ПЕТРОВКА» ряд 10, место 7 Украина, Киев, UA
Phone: 0993884484

Rambler's Top100

Ukraine, Kiev