105 занятий по английскому языку для дошкольников +CD

(2 відгуків)

180 грн.

Вронская И.В.

Видавництво: Каро

2009 р. 368 стор.

очікується

Артикул: 9785992503524 Категорія:
EAN: 978-5-9925-0352-4

Опис

105 занятий по английскому языку для дошкольников Вронская И.В. +CD аудіо mp3 диск видавництво Каро

105 занятий по английскому языку для дошкольников автора Вронская И.В. Цей підручник для вихователів дитячого садка, вчителів і батьків від видавництва “Каро” являє собою методику навчання дітей дошкільного віку з англійської мови.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро – це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро – це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

2 відгуки для 105 занятий по английскому языку для дошкольников +CD

  1. Валентина Портнова

    Один мінус у цей книжки, що вона з російсько мовною базою. Але, хто знає цю мову,тому проблем нема. Багато завдань в формі гри. Малечам не буде сумно. Корисна книжечка для вихователя чи вчителя, який володіє англійською мовою. Пісеньки та віршики озвучені на дискі.

  2. Юлия Шировина

    Рекомендую, особенно репетиторам. Есть даже модели подвижных игр на воздухе на английском языке. Еще и диск прилагается к книжке. Несомненно, что можно и мамочкам учить детей, если они конечно знают английский. Полезная книга.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…