2000 найкорисніших словацьких слів і висловів

(2 відгуків)

20 грн.

Федонюк Валентина

Серія: вивчаємо словацьку

Обкладинка: м’яка

2018 р. 112 стор.

очікується

Артикул: 9789664986509 Категорія:
EAN: 978-966-498-650-9

Опис

2000 найкорисніших словацьких слів і висловів Арій Федонюк Валентина вивчаємо словацьку

2000 найкорисніших словацьких слів і висловів. Видавництво Арій, автор Федонюк Валентина. Серія: Вивчаємо словацьку. Книжечка призначається широкому адресату. Посібник задовольнить потреби в лексиці словацької мови кожного, кому це цікаво. Книжечка буде корисна школярам, слухачам курсів, студентам. Вона може стати незамінним помічником до будь-якого підручника чи курсу словацької мови. Безсумнівно, посібник стане у пригоді туристам і діловим людям, які часто бувають в Словаччині. А також, при прийомі іноземних гостей у себе вдома.

читати далі опис
Арій

Brand

Арій

Купити книги видавництво Арій (издательство Арий). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Арій.

2 відгуки для 2000 найкорисніших словацьких слів і висловів

  1. Иван Кульбаба

    Очень удобное издание. Для меня, как для начинающего учить словацкий язык, это просто находка. Конечно много полезного и нужного. Качество книжечки, что говорится по ее цене. Конечно не белая бумага, но меня это не расстроило. Главное достаточно нужной информации.

  2. Лариса Богатирюк

    Така маленька та корисна книжечка. Вона для всіх. От для мене вона найкращій помічник для збагачення мого словника. Купила. Тепер книжечка завжди зі мною.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…