Алиса в Стране Чудес elementary Айрис Пресс +CD

(2 відгуків)

75 грн.

Льюис Кэрролл

Alice in Wonderland

Серія: английский клуб – elementary

2015 р. 192 стор.

очікується

Артикул: 9785811266265 Категорія: Позначка:
EAN: 978-5-8112-6626-5

Опис

Алиса в Стране Чудес elementary Айрис Пресс +CD английский клуб Alice in Wonderland

Алиса в Стране Чудес elementary Айрис Пресс.  Серія: английский клуб. Пропонована Вашій увазі адаптована художня книга англійською мовою орієнтована на широке коло читачів. Це видання задовольнить лінгвістичні потреби як початківців, так і продовжуючих вивчати мову. Книга підійде дорослим і дітям. Вся серія поділяється на рівні. Так що, кожен зможе знайти для себе видання, яке відповідає його вимогам.

читати далі опис
Айрис Пресс

Brand

Айрис Пресс

Купити книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Навчальні посібники “Айрис Пресс” відповідають всім необхідним стандартам. І рекомендовані до використання в освітніх установах.

2 відгуки для Алиса в Стране Чудес elementary Айрис Пресс +CD

  1. Майборода Оксана

    Добре видвння, щоб поповнювати свій словниковий запас. Текст адаптований та зрозумілий, багато питань та завдань на прочитане. Рекомендую.

  2. Мария Гром

    Книги нам отправили оптом для всего класса. Эту книжку выбрала наша учительница. Рекомендую магазин – все отправили быстро и качественно упаковали.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…