American Literature Американська література

(2 відгуків)

95 грн.

Ігор Мацелюх

Видавництво: Лібра-Терра

Обкладинка: м’яка

2010 р. 184 стор.

Артикул: 9668790014 Категорія:
EAN: 966-8790-01-4

Опис

American Literature Американська література Ігор Мацелюх

American Literature Американська література Ігор Мацелюх. Тематика видання покликана сприяти розвитку цікавості до країни, чию мову Ви вивчаєте. Теми і тексти знайомлять з культурним життям, історією, географією та біографією видатних громадян Америки. Основна мета цього підручника – розвиток навичок і вмінь розмовної мови та кращого розуміння наданих текстів. Наприкінці посібника містяться відповіді – ключі до вправ та надається англо – український словник сучасної лексики.

читати далі опис
Лібра-Терра

Brand

Лібра Терра

Купити книги видавництво Лібра Терра. Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою книги видавництво Лібра Терра.

2 відгуки для American Literature Американська література

  1. Юлія Сушко

    Хороше видання для порівняння з британською літературою. В книжку включено необхідні тексти для вивчення у старшій школі. Хто вже вчить ангійську мову, тому теж буде цікаво ознайомитися з книгою та поповнити свій словник.

  2. Євген Цебулко

    Замовили для старшого класу цей посібник оптом. Наша вчителька по цій книжці викладає. Сучасне видання, все там на англійській мові. Тексти з американських видань.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…