Англо-русский экономический словарь

(1 відгук)

135 грн.

Жданова И.Ф. Вартумян Э.Л.

English-Russian economics dictionary

Обкладинка: тверда

2004 р. 880 стор.

Артикул: 9785957605324 Категорія:
EAN: 5-9576-0077-6

Опис

Англо-русский экономический словарь Жданова И.Ф. Вартумян Э.Л.

Англо-русский экономический словарь Жданова И.Ф. Вартумян Э.Л. Словник вміщує понад 60 тисяч термінів і термінологічних сполучень російської та англійської мов. Які охоплюють загальноекономічну термінологічну лексику. А також термінологію по комерції, фінансово-банківського і біржової справи, валютному ринку та ринку цінних паперів. А також маркетингу і менеджменту, страхування та оподаткування. Книга також містить покажчики російською мовою. Видання адресоване фахівцям з економіки та фінансів, бізнесменам. А також викладачам, аспірантам і студентам вузів економічного профілю. А також перекладачам і редакторам.

читати далі опис
Русский язык

Brand

Русский язык

Купити книги видавництво Русский язык (издательство Русский язык). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Русский язык (издательство Русский язык).

1 відгук для Англо-русский экономический словарь

  1. Анастасия Шредер

    Достаточно объемный словарь. Искала именно Жданова, потому что посоветовала мне его моя преподаватель английского. Очень профессиональное издание. Много лексики. Для дальнейшей моей учебы по этому профилю то, что надо. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…