Английская грамматика в таблицах и схемах

(2 відгуків)

85 грн.

Кузьмин А.В.

Видавництво: Каро

Обкладинка: м’яка

2017 р. 128 стор.

очікується

Артикул: 9785992508680 Категорія:
EAN: 978-5-9925-0868-0

Опис

Английская грамматика в таблицах и схемах Кузьмин А.В.

Английская грамматика в таблицах и схемах Кузьмин А.В. Цей довідник від видавництва “Каро” буде корисний всім що вивчають, а також бажаючим повторити англійську мову. Весь навчальний матеріал в граматиці представлений у вигляді таблиць і схем або коротких граматичних пояснень. Матеріал розташований в збірнику за частинами мови – починаючи від артикля і закінчуючи дієсловом, мабуть, найбільш складною частиною в англійській мові.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро – це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро – це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

2 відгуки для Английская грамматика в таблицах и схемах

  1. Пётр Кузовочкин

    Нужная книжка,особенно при подготовке на экзамен. Самое основное. Все структуировано. Подача материала просто великолепная. Рекомендую и начинающим, и продолжающим изучать английский.

  2. Сергей Лещенко

    Один недостаток у этой книги, что она на русском языке. Но тем, кто русским владеет, эта книжечка очень поможет запомнить грамматическую теорию. Все разложено очень умно. Есть и неправильные глаголы. Немного наглядных примеров. Все по-уму. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…