Английские народные сказки elementary Айрис Пресс +CD

(1 відгук)

60 грн.

Верхогляд В.А.

English Folk Tales

Серія: английский клуб – elementary

2014 р. 160 стор.

Артикул: 9785811257485 Категорія: Позначка:

Опис

Английские народные сказки elementary Айрис Пресс +CD английский клуб English Folk Tales

Английские народные сказки elementary Айрис Пресс. Серія: английский клуб. Пропонована Вашій увазі адаптована художня книга англійською мовою орієнтована на широке коло читачів. Це видання задовольнить лінгвістичні потреби як початківців, так і продовжуючих вивчати мову. Книга підійде дорослим і дітям. Вся серія поділяється на рівні. Так що, кожен зможе знайти для себе видання, яке відповідає його вимогам.

читати далі Розкрити/закрити
Айрис Пресс

Brand

Айрис Пресс

Купити книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Навчальні посібники "Айрис Пресс" відповідають всім необхідним стандартам. І рекомендовані до використання в освітніх установах.

1 відгук для Английские народные сказки elementary Айрис Пресс +CD

  1. Ксана Шумевич

    Спасибі, що швидко відправили книгу. Вона потрібна була сину в школу. Видання загадала купити всім діткам вчителька з англійської. Вона буде давати домашнє завдання по цій книжці. Якісне видання, білий папір та ще й диск додається. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…