Английские народные сказки elementary Айрис Пресс +CD

(1 відгук)

70 грн.

Верхогляд В.А.

English Folk Tales

Серія: английский клуб – elementary

2014 р. 160 стор.

очікується

Артикул: 9785811257485 Категорія: Позначка:
EAN: 978-5-8112-5748-5

Опис

Английские народные сказки elementary Айрис Пресс +CD английский клуб English Folk Tales

Английские народные сказки elementary Айрис Пресс. Серія: английский клуб. Пропонована Вашій увазі адаптована художня книга англійською мовою орієнтована на широке коло читачів. Це видання задовольнить лінгвістичні потреби як початківців, так і продовжуючих вивчати мову. Книга підійде дорослим і дітям. Вся серія поділяється на рівні. Так що, кожен зможе знайти для себе видання, яке відповідає його вимогам.

читати далі опис
Айрис Пресс

Brand

Айрис Пресс

Купити книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Навчальні посібники “Айрис Пресс” відповідають всім необхідним стандартам. І рекомендовані до використання в освітніх установах.

1 відгук для Английские народные сказки elementary Айрис Пресс +CD

  1. Ксана Шумевич

    Спасибі, що швидко відправили книгу. Вона потрібна була сину в школу. Видання загадала купити всім діткам вчителька з англійської. Вона буде давати домашнє завдання по цій книжці. Якісне видання, білий папір та ще й диск додається. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…