Английский для детей сборник упражнений

(2 відгуків)

90 грн.

Николенко Т.Г. Кошманова И.И.

Видавництво: Айрис Пресс

Обкладинка: м’яка

2015 р. 288 стор.

очікується

Артикул: 9785811257478 Категорія:
EAN: 978-5-8112-5747-8

Опис

Английский для детей сборник упражнений Николенко Т.Г. Кошманова И.И.

Английский для детей сборник упражнений Николенко Т.Г. Кошманова И.И. Це посібник від видавництва “Айрис Пресс” розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Книжка написана спеціально для підручника “Англійська для дітей” за авторством Скульте В. За допомогою цієї збірки можна відпрацювати граматичний навчальний матеріал і одночасно закріпити лексику. Цікаві вправи та ігри, які даються в посібнику, допоможуть вчитися не напружуючись і з задоволенням.

читати далі опис
Айрис Пресс

Brand

Айрис Пресс

Купити книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Навчальні посібники “Айрис Пресс” відповідають всім необхідним стандартам. І рекомендовані до використання в освітніх установах.

2 відгуки для Английский для детей сборник упражнений

  1. Алевтина Коромисло

    Замовили для групи дітей у початкову школу. Вчителька буде вчити по підручникц Скулте та давати вправи з цього збірника. Наскільки я знаю, книжка добра. По нех можна і дорослим вивчати аннлійську.

  2. Костянтин Мережиха

    Нормальний збірник завдань до книжки Скульте. Практичні вправи дозволять відпрацювати матеріал підручника. Але цю книжку можна використовувати і як самостійне видання. Цілком хороша книжка для занять з англійської.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…