Английский для студентов-медиков Маслова А.М.

(2 відгуків)

55 грн.

Маслова А.М. Вайнштейн З.И. Плебейская Л.С.

Essential English for Medical Students

Обкладинка: тверда

2002 р. 336 стор.

Артикул: 9785787101850 Категорія:
EAN: 5-7871-0185-5

Опис

Английский для студентов-медиков Essential English for Medical Students Маслова А.М. Вайнштейн З.И. Плебейская Л.С.

Английский для студентов-медиков Essential English for Medical Students Маслова А.М. Вайнштейн З.И. Плебейская Л.С. Це основна частина навчального комплексу з англійської мови для медвузів. Воно включає в себе шість тематичних циклів. В яких охоплена програма першого і другого курсів медичних вищих навчальних закладів. Підручник забезпечений ключами до вправ, які розміщені в кінці книги. А також збіркою правил з читання і словотвору. Крім того, в посібнику є невеликий англо-російський словник і довідник англійської граматики. До цього видання пропонується – Лабораторные работы.

читати далі опис
Лист Нью

2 відгуки для Английский для студентов-медиков Маслова А.М.

  1. Галина Фороска

    Купила це видання для донечки, що навчається у медичному коледжу. Книга прийшла вчасно, за що велике дякую менеджерам магазину. Тобто все необхідне у виданні є: граматика, вправи, тексти. Головне – медична лексика. Вчать англійську у коледжі по іноземним виданням, тому купила книгу простійшу, щоб більш доня розуміла спеціальні терміни.

  2. Лариса Навальна

    Замовила цей підручник, тому що навчаюсь у середньому медичному закладі. Там потрібно вчити англійську мову. Книжки для навчання в нас іноземного видавництва. Щоб якось все розуміти купила собі додаткову книжку. Тут все є, та більш зрозуміло. Рекомендую для медиків.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…