Английский за 6 недель +CD

(2 відгуків)

90 грн.

Элизабет Смит

Видавництво: Арий

Обкладинка: м’яка

2015 р. 96 стор.

Артикул: 9789664982396 Категорія:
EAN: 978-966-498-239-6

Опис

Английский за 6 недель +CD Элизабет Смит

Английский за 6 недель Элизабет Смит. Більше 750 тем, що охоплюють всі сфери діяльності людини. Ви хочете навчитися говорити англійською мовою, витративши на це мінімум зусиль? Займаючись всього 35 хвилин в день за методом швидкого навчання, вже через 6 тижнів ви: – будете знати найбільш вживані слова та вирази. А також навчитеся розуміти все, що вам говорять по-англійськи. Вільно заговорите англійською мовою, не вивчаючи складної граматики. Експрес-картки, поміщені в кінці книги, зроблять навчання легким і приємним. До самовчителю додається диск, який допоможе вам швидко набути навичок розмовної мови.

читати далі опис
Арий

Brand

Арій

Купити книги видавництво Арій (издательство Арий). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Арій.

2 відгуки для Английский за 6 недель +CD

  1. Ганна Прошко

    Замовила для себе, щоб повторити деяки конструкції англійської. Так, можна і для починаючего вивчати иову, а можна по книжці просто півторювати. Диск дуже допомогає підтягнути вимову.

  2. Ольга Мешкова

    Очень простенькая брошюрка. Цель её, как можно быстрее заставить человека заговорить на английском языке. Абсолютно современный подход к запоминанию информации. Прилагается диск, который я слушаю в машине. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…