Барвінок оповідання для дітей про Україну

(3 відгуків)

100 грн.

Барвінок оповідання для дітей про Україну

Обкладинка: тверда

112 стор. Формат: 200х265 мм.

Артикул: 9786175368916 Категорія:
EAN: 978-617-536-891-6

Опис

Барвінок оповідання для дітей про Україну видавництво Глорія

Барвінок оповідання для дітей про Україну. Видавництво Глорія. У книжці зібрано найцікавіша інформація з різних сфер про Україну! Весь матеріал складений у вигляді невеликих оповідань, віршів, новел і казок.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

3 відгуки для Барвінок оповідання для дітей про Україну

  1. Тамара Горова

    Проста для розуміння дитини книжечка. Ціна мені сподобалася та якість дуже гарна. Рекомендую.

  2. Анна Матыленко

    Книжку приобрела для своей доченьки. Мы с ней учимся читать и прививаем интерес к быту и традициям Украины. Много в книжке интересного – про веночек, про праздники, про крашенки, про Ивана Франко….. Вообщем, я не ошиблась в выборе книги. Рекомендую.

  3. Марія Сомеш

    Гарна книжечка – барвиста та приваблива. В цікавих оповіданнях надається цінна інформація про культуру та традиції нашого народу. Купили цю книжку оптом на подарунок нашим дітлахам у підшефному дітсадочку. Батькам наш подарунок теж сподобался. Спасибі всім працівникам магазину за ввічливе обслуговування.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…