Буремний перевал upper intermediate B2 Арій

(2 відгуків)

48 грн.

Емілі Бронте

Рiвень: upper intermediate

Серiя: Читаю англiйською

176 стор. Обкладинка: м’яка

Артикул: 9789664985151 Категорія: Позначка:
EAN: 978-966-498-515-1

Опис

Буремний перевал upper intermediate B2 Арій читаю англійською

Буремний перевал upper intermediate B2 Арій. Серiя книжок – читаю англійською, рiвень – upper intermediate B2, від видавництво – Арій. Читаю англійською – це адаптований текст для читання, який допоможе поповнити словниковий запас англійської мови. А також дасть можливість попрацювати над вимовою. Ця книжка розрахована на широке коло осіб, які вивчають англійську мову. Текст розбитий на глави, після яких розміщені вправи на прочитаний навчальний матеріал. Вправи можна виконувати як письмово, так і усно.

читати далі опис
Арій

Brand

Арій

Купити книги видавництво Арій (издательство Арий). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Арій.

2 відгуки для Буремний перевал upper intermediate B2 Арій

  1. Ганна Чебукань

    Замовила книжку для себе. Я відвідую курси з англійської і вчителька порекумендувала мені читати книжки цієї серіїї. Текст для мене зрозумілий але здається, що адаптація мінімальна. Зручний формат, завжди можна взяти з собою у транспорт. Дякую, що швиденько відправили книжечку. До всього і якість у видання добра.

  2. Алина Быстрицкая

    Серьезный уровень, но текст не очень сложный. Заказали оптом для взрослой группы на курсах. Получили все без проблем. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…