Динозаври у казках та оповіданнях Червона

(3 відгуків)

100 грн.

Карпенко Ю.М.

Динозаври у казках та оповіданнях Червона

Обкладинка: тверда

128 стор. Формат: 200х265 мм.

Артикул: 9786175368497 Категорія:
EAN: 978-617-536-849-7

Опис

Динозаври у казках та оповіданнях Червона видавництво Глорія укладач Карпенко Ю.М.

Динозаври у казках та оповіданнях Червона – видавництво Глорія. Пропонована Вашій увазі книга від упорядника Карпенко Ю.М. познайомить Вашу дитину з динозаврами. Щоб малюку було зрозуміло, матеріал книжки розміщується у вигляді казок і невеликих оповідань. Динозаври жили на всіх материках. Одні динозаври були хижаками і полювали на менш агресивних і слабких. А інші, поїдали рослини і були досить мирними і безпечними. Динозаври бігали, повзали, жили в лісах і пустелях. Безсумнівно жили вони і у водному місці існування і, безумовно, літали.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

3 відгуки для Динозаври у казках та оповіданнях Червона

  1. Христина Погорела

    Хороша книжечка, де про кожнен вид динозавра йде опис, понятний для розуміння дитини. Барвисті малюнки. Ціна приваблива. Рекомендую.

  2. Мусіни Олег та Євгенія

    Вже купуємо не першу книжку про динозаврів. Нашому синові подобаються ці тваринки. Ця книжка, мабудь, сама вдала. Носить за собою майже всюди, до школи теж носив. Показував вчительці та друзям. Вгадали з книжкою.

  3. Іванна Джміль

    Купили синочку разом з енциклопедієй тварин. Дуже цікава книжечка. Але цікава для тих, хто хоче знати про старовинний світ тварин. А наш син дуже цвкавиться динозаврами. Книжка йому сподобалася. Рекомендуємо.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…