Дивовижна Україна Енциклопедія для дітей

(3 відгуків)

145 грн.

Карпенко Ю.М.

Дивовижна Україна Енциклопедія для дітей

Обкладинка: тверда

224 стор. Формат: 200х265 мм.

очікується

Артикул: 9786175368329 Категорія:
EAN: 978-617-536-832-9

Опис

Дивовижна Україна Енциклопедія для дітей видавництво Глорія укладач Карпенко Ю.М.

Дивовижна Україна Енциклопедія для дітей видавництво Глорія. В книзі багато різної інформації по історії, географії, культурі України. Увесь матеріал книжки супроводжується кольоровими ілюстраціями за певною темою. Шрифт доволі крупний, обкладинка тверда. На першому розвороті енциклопедії представлена стисла біографія деяких видатних українців з музичного мистецтва. На останньому розвороті – стисла біографія видатних українців з сценичного мистецтва та кіно.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

3 відгуки для Дивовижна Україна Енциклопедія для дітей

  1. Батьківький комітет школи #3 Вінниця

    Замовили гуртом для початкових класів на подарунок. Книги прийшли вчасно. Дякуємо.

  2. Іван Корбут

    Дуже цікава книжка. І не тільки для дітей. Купили для донечки. Але самі зацікавилися книжкою. Гарний папір та обкладинка. Але головне інформація. Є такі відомості, котрі ми з дружиною й не знали. Рекомендую.

  3. Батьки 125 Київської гімназії

    Купили на подарунок викладачу по історії. Книжка класна та цікава. Багато інформації стосовно української мови, природи, національної символики, історії.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…