English for Tourism Англійська мова для туризму +CD

(2 відгуків)

135 грн.

Алла Павлюк

Видавництво: Лібра-Терра

Обкладинка: м’яка

2012 р. 192 стор.

очікується

Артикул: 9786176090045 Категорія:
EAN: 978-617-609-004-5

Опис

English for Tourism Англійська мова для туризму +CD Алла Павлюк

English for Tourism Англійська мова для туризму Алла Павлюк. Цей підручник з англійської мови від видавництва “Лібра Терра” створений для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл та шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання можна використовувати при індивідуальному навчанні, навчанні у групі та за керуванням викладача. Посібник містить лексику та вирази, які пов’язані з закордонними поїздками та роботою з іноземцями.

читати далі опис
Лібра-Терра

Brand

Лібра Терра

Купити книги видавництво Лібра Терра. Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою книги видавництво Лібра Терра.

2 відгуки для English for Tourism Англійська мова для туризму +CD

  1. Іванка Борщевська

    Замовляли книгу оптом для нашого коледжу. Отримали книги вчасно. Видання якісне. Багата книга на різноманітні тексти , лексика професійна. Як раз до профілю нашого коледжу.

  2. Арина Величко

    Хорошее издание для всех, кто задействован в области туризма. Я заказала это издание для дочери, которая обучается в колледже с уклоном по туризму. Книжка стоящая, достаточно профессиональной лексики. Еще прилагается диск. Можно и для всех, кому интересен туризм.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…