Енциклопедія чомусика видавництво Глорія

(3 відгуків)

100 грн.

Енциклопедія чомусика

Обкладинка: тверда

112 стор. Формат: 200х265 мм.

Артикул: 9786175366332 Категорія:
EAN: 978-617-536-633-2

Опис

Енциклопедія чомусика видавництво Глорія

Енциклопедія чомусика видавництво Глорія. Книжка стане прекрасним помічником батькам “чомучок”. У ній ви знайдете багато відповідей на дитячі запитання. Інформація в книзі викладено дуже доступною “дитячою” мовою і доповнено яскравими ілюстраціями. Книга розрахована на дітей молодшого віку. Читаючи кожен день книги своїй дитині, ви сприяєте розширенню її знань і словникового запасу. Дитяча книга – це гармонія тексту і графіки, тексту та інформації, що поза текстом. Не слід забувати про ілюстрації.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

3 відгуки для Енциклопедія чомусика видавництво Глорія

  1. Лариса Богун

    Гарне видання. Замовила для свого сина для розвитку. Книжка відповідає сучасності. Дякую.

  2. Мар’яна Увина

    Мойому малесенькому чомусику книжечка дуже сподобалася. Та й я можу за допомогою цього видання відповісти на його запитання. Якість та ціна на всі сто.

  3. Татьяна Будко

    Книжечка очень понравилась и родителям и детям. Покупали ее оптом на выпускной из садика. Яркая, со множеством картинок. И информация – простая и доступная.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…