Енциклопедія для хлопчиків видавництво Глорія

(3 відгуків)

100 грн.

Енциклопедія для хлопчиків

Обкладинка: тверда

112 стор. Формат: 200х265 мм.

Артикул: 9786175365212 Категорія:
EAN: 978-617-536-521-2

Опис

Енциклопедія для хлопчиків видавництво Глорія

Енциклопедія для хлопчиків видавництво Глорія. Яким видом спорту зайнятися? Яке вибрати для себе цікаве хобі? Що потрібно брати з собою в похід? Що потрібно знати про дівчат і як їм сподобатися? Як повинен вести себе і одягатися справжній чоловік? Як надати першу медичну допомогу? Як діяти в екстримальних ситуаціях? На всі ці та інші чоловічі питання ти зможеш знайти відповіді в цій енциклопедії.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

3 відгуки для Енциклопедія для хлопчиків видавництво Глорія

  1. Полина Валерьевна Коруц

    Недорогая, но нужная книжечка для подростка. Все полезное для мальчика в доступной форме поясняется. Красочные сопровождающие иллюстрации. Красивое и нужное издание.

  2. Мілана Зокуренко

    Цю книжку купували оптом на випуск з четвертого класу для хлопчиків. Та до нього видання для дівчаток. Батькам і дітлахам дуже сподобался подарунок. Рекомендую.

  3. Олена Щур

    Купила для своїх близняшек. В мене дівчинка та хлопчик. Може я їм чого сь не розкажу, ця книжечка допоможе. Хороше оформлення і ціна приваблива.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…