Греческий язык Курс для начинающих Борисова А.Б. +CD

(2 відгуків)

295 грн.

Борисова А.Б.

Видавництво: Каро

Обкладинка: тверда

2013 р. 432 стор.

очікується

Артикул: 9785992502633 Категорія:
EAN: 978-5-99-250263-3

Опис

Греческий язык Курс для начинающих Борисова А.Б. +CD MP3 видавництво Каро

Греческий язык Курс для начинающих Борисова А.Б. +CD MP3. Видавництво Каро. Це видання для всіх, хто хоче правильно висловлюватися на розмовній новогрецькій мові. Безумовно, що цим підручником можна користуватися і в аудиторії, і при індивідуальних заняттях.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро – це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро – це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

2 відгуки для Греческий язык Курс для начинающих Борисова А.Б. +CD

  1. Виктор Путейцев

    Спасибо за быструю доставку. Всем рекомендую Борисову. Книга – бомба!!!!!! Качество очень хорошее. Но буду учить греческий под руководством преподавателя.

  2. Николай Немешев

    Достаточно доступное издание. Можно учить и без учителя. Достаточно практики. Грамматическая теория доходчивая. Диалоги, небольшие тексты – все имеется. Диск тоже есть. Спасибо.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…