Країна казок видавництво Глорія

(2 відгуків)

100 грн.

Івасюк А., Кравець А., Сак Т.

Країна казок

Обкладинка: тверда

112 стор. Формат: 200х265 мм.

Артикул: 9786175369180 Категорія:
EAN: 978-617-536-918-0

Опис

Країна казок видавництво Глорія

Країна казок видавництво Глорія. Вашій увазі пропонується чудова книжка для читання. Це барвисте і гарне видання потішить і дітей і дорослих. Слова в тексті книжки супроводжуються міні – картинками, які допоможуть діткам при читанні з дорослими, візуально сприймати історію.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

2 відгуки для Країна казок видавництво Глорія

  1. Инна Чайко

    Хорошая книжечка и очень полезная для ребенка – учить малыша правилам поведения и вежливости. Все очень понятно для детского восприятия. Рекомендую не равнодушным к воспитанию своих детей, родителям.

  2. Олeна Сорока

    У книжeчки добра ціна та гарнe оформлeння. Замовили книжку у купі з другою дитячою літeратурою для будинка малюків. Волонтeри кожного місяця іздять з подарунками до дітлахів. Книжки у магазині гарноі якості. Робітники ввічливо всe пояснюють, якщо щось нeзразуміло. Дужe наша спільнота дякує за якість обслуговування.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…