Легкое чтение на английском языке Робин Гуд

(3 відгуків)

125 грн.

метод Ильи Франка

Видавництво: ВКН

Обкладинка: м’яка

2019 р. 144 стор.

Артикул: 9785787312591 Категорія:
EAN: 978-5-7873-1259-1

Опис

Легкое чтение на английском языке Робин Гуд метод Ильи Франка

Легкое чтение на английском языке Робин Гуд метод Ильи Франка. Робін Гуд – розбійник, який став національним героєм Англії. Один з небагатьох героїв балад, який зумів вийти за рамки фольклору. І стати важливою культурною реалією Британії. Це спеціальний спосіб адаптації тексту, який сприяє пасивному освоєнню мови. Спочатку йде адаптований уривок – текст з вкрапленням в нього дослівним російським перекладом і невеликим лексико-граматичним коментарем. Потім йде той же текст, але вже неадаптований, без підказок.

читати далі опис
ВКН

Brand

ВКН

Купити книги видавництво ВКН (издательство ВКН). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Книги видавництво ВКН (издательство ВКН). Посібники надзвичайно ефективні для вивчення мови.

3 відгуки для Легкое чтение на английском языке Робин Гуд

  1. Тамара Сома

    Книжка делится на абзацы. Один на английском с русскими вставками, другой – чисто на английском. Произведение известно давно, но книга соотвествует современному английскому. Лексика применима в нашем обиходе. Рекомендую всем, кто изучает английский.

  2. Каріна Алуш

    Замовила книжечку для свого знайомого, він відвідує репетитора з англійської мови. Гадаю, що це був гарний подарунок на Новий рік. Дякую, що швидко відправили замовлення. Рекомендую цей магазин.

  3. Иван Косел

    Отличная книга для запоминания лексики. Заказал – сразу же отправили, получил без проблем. Шрифт в книге хороший, слова запоминаются на раз. Спасибо.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…