Многії літа Благії літа угорською та українською

(2 відгуків)

80 грн.

Мирослав Дочинець

Видавництво: Карпатська вежа

Обкладинка: тверда

2017 р. 241 стор.

Артикул: 9668269179 Категорія:
EAN: 966-8269-17-9

Опис

Многії літа Благії літа угорською та українською мовами Мирослав Дочинець

Многії літа Благії літа угорською та українською мовами Мирослав Дочинець. Пропонована Вашій увазі художня книга для читання на угорській та українській мовах орієнтована на широкого адресата. Дане видання, безумовно, стане в нагоді угорцям, які вивчають українську мову. А також, україномовним громадянам, які хочуть напрацювати лексичний матеріал з угорської мови. Ця мистецька книга унікальна тим, що паралельно українському тексту дається цей же текст угорською мовою.

читати далі опис
Карпатська вежа

2 відгуки для Многії літа Благії літа угорською та українською

  1. Яна Біленька

    Купила книжку для вивчення угорської мови. По – перше, дуже зручно з паралельним перекладом поповнювати свій словничок. По – друге, дуже корисна книга. Багато цікавого про харчування людини, про воду, про правильне ставлення до життя загалом. По – третє, вивчаю угорську та вивчаю себе 🙂

  2. Каліса Заболотна

    Наскільки корисна книга, я вам і передати не можу. Інформація – напроти переклад. Моя мати читає для себе просто переклад, тому що в книзі багато порад щодо здоров’я людини. Все народні звичайні методи. Але вони діють. На прикладі багатьох літніх людей, що себе почувають добре та не звертаються до лікарів. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…