Modern English Grammar in Practice book 2

(2 відгуків)

210 грн.

Гусак Т.М.

Видавництво: Інкос

Обкладинка: м’яка

2017 р. 408 стор.

очікується

Артикул: 9786175980712 Категорія:
EAN: 978-617-598-071-2

Опис

Modern English Grammar in Practice book 2 Гусак Т.М. Сучасна англійська практична граматика Книга 2

Modern English Grammar in Practice book 2 Гусак Т.М. Сучасна англійська практична граматика Книга 2. Цей підручник від видавництва “Інкос” за авторством Гусак Т.М. є вдалим продовженням – “Modern English Grammar in practice book 1”. Підручник розрахований на студентів, учнів ліцеїв, гімназій та шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Друга частина підручника налічує дев’ятнадцять розділів.

читати далі опис
Інкос

Brand

Інкос

Купити книги видавництво Інкос (издательство Инкос). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою книги видавництво Інкос (издательство Инкос).

2 відгуки для Modern English Grammar in Practice book 2

  1. Богдан Левченко

    Добрий підручник. Все зрозуміло, хоча це вже рівень вище. Тексти класні, їх ще й цікаво читати. Багато практичних вправ. Рекомендую.

  2. Олександра Моторна

    Друга книжка Гусак звичайно більш складна. Теж, як і в першій багато текстів та вправ. Замовила, тому що сказала вчителька, що ми по цьому підручнику будемо вчитися. На мій погляд цей підручник більш принесе користі чим іноземні видання. Він зроблений під наш менталітет, тому більш зрозумілий.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…