Моя первая 1000 английских слов Техника запоминания

(2 відгуків)

80 грн.

Литвинов П.П.

My First 1000 English Words Memorizing Technique

Обкладинка: м’яка

2015 р. 208 стор.

очікується

Артикул: 9785811255764 Категорія:
EAN: 978-5-8112-5576-4

Опис

Моя первая 1000 английских слов Техника запоминания Литвинов П.П.

Моя первая 1000 английских слов Техника запоминания Литвинов П.П. Смислова класифікація слів істотно полегшить їх запам’ятовування. Також, посібник познайомить Вас з граматичними відомостями, які відображають матеріал основних частин промови англійської мови. Правила і пояснення викладені російською мовою і супроводжуються прикладами. В останньому розділі розміщені тести для перевірки набутих знань.

читати далі опис
Айрис Пресс

Brand

Айрис Пресс

Купити книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Навчальні посібники “Айрис Пресс” відповідають всім необхідним стандартам. І рекомендовані до використання в освітніх установах.

2 відгуки для Моя первая 1000 английских слов Техника запоминания

  1. Лана Клоста

    Хочу поділитися коментарем до цієї книги. Цілком мені видання підходить. Я тільки починаю вчити англійську, до цього була французська. Якщо б не російськомовна основа, тоді ще б було краще. Але мене і це влаштовує. Слова поділяються на теми. Все з перекладом на російську мову. Дуже легко та просто. Рекомендую.

  2. Ксения Васильена Терещенко

    Кто хочет нормально разговаривать на английском, то эта методика очень подойдет. Купила эту книжечку для своего сына, который не хочет дружить с английским языком. Как – то его заинтересовываю, ведь язык очень нужен в будущем. Книжка расчитана на начинающих, лексика бытового направления. Все очень понятно. Было бы желание учить.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…