Опис
Начальный курс французского языка Потушанская Л. +CD
Начальный курс французского языка Потушанская Л. +CD. Цей підручник призначений для всіх, хто хоче оволодіти знаннями граматики та лексики французької мови. Видання складається з 7 уроків. Вступного курсу і 13 уроків. Основного курсу.
Навчальний посібник адресований широкому колу осіб, тих, хто приступає до вивчення французької мови. Включаючи студентів вищих навчальних закладів та слухачів курсів іноземних мов. Основна мета навчального посібника допомогти учням розширити і систематизувати знання з повсякденній французької лексики на базі суспільно-побутових тем. Цьому підпорядкована вся структура пропонованої книги. За основу автори обрали ту активну лексику, яка найбільш характерна для розмовної мови. Підручник створено з урахуванням частотності лексико-граматичного матеріалу, що має високу комунікативну цінність.
У нашому інтернет магазині Ви можете придбати, купити книгу. З доставкою Новою поштою або Ін Тайм по всій Україні. Київ, Харків, Дніпропетровськ Дніпро, Одеса. І безсумнівно – Запоріжжя, Львів, Тернопіль, Вінниця, Житомир, Івано Франківськ. А також – Кіровоград, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми. І безперечно Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. І ще – Кривий Ріг, Маріуполь, Мелітополь. А також – Шостка, Ніжин, Фастів, Біла Церква, Буча, Ірпінь, Бровари. І безсумнівно – Канів, Умань, Бердичів, Коростень, Мукачево, Миргород. А також – Сєвєродонецьк, Шостка, Кременчук, Чорноморськ Іллічівськ, Лозова та ін.
Юлія Сиротіна –
Наказала купити цю книгу викладач. Тобто сказала, що для новачка у французський мові, це сама доступна книга. До книги йде диск, котрий я вже скачала на флешку телефона. Спасибі, що швидко відіслали книгу.
Анна Шушкевич –
Потушанскую заказали на группу. Получили книгу без проблем. Спасибо.