Науково-технічний переклад Навчальний посібник

(2 відгуків)

90 грн.

Алла Коваленко

Sci-tech Translation

Видавництво: Лібра-Терра

Обкладинка: м’яка

2013 р. 232 стор.

очікується

Артикул: 9789668790263 Категорія:
EAN: 978-966-8790-26-3

Опис

Науково-технічний переклад Навчальний посібник Sci-tech Translation Алла Коваленко

Науково-технічний переклад Навчальний посібник Sci-tech Translation Алла Коваленко. Цей посібник від видавництва “Лібра-Терра” розроблений для учнів 10 – 12 класів спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови та профільних класів загальноосвітніх шкіл. Підручник складається з 6 частин. У першій частині міститься зміст курсу з теорії і техніки перекладу та особливості стилю науково – технічної літератури.

читати далі опис
Лібра-Терра

Brand

Лібра Терра

Купити книги видавництво Лібра Терра. Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою книги видавництво Лібра Терра.

2 відгуки для Науково-технічний переклад Навчальний посібник

  1. Стася Величко

    Купила цю книгу для себе. Навчаюся у коледжі. В нас викладають по британським книжкам. Оссь замовила собі додатковий матеріал, щоб краще розбиратися в перекладі технічної літератури. Буду поступати до технічного вишу.

  2. Каміла Старухіна

    Цю книга замовляли на клас оптом. Наша гімназія з поглибленним вивченням англійськох мови. Вчителька буде навчати дітей по цьому виданню. Читайте опис до книги, там все правильно описано, шо та як. Книги отримали вчасно. Тобто, як викладач планувала почати навчання по цій книзі, так і буде. Рекомендую цей інтернет – магазин. Все дуже оперативно.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…