Підручник з англійської мови для 1-го класу English 1

(1 відгук)

95 грн.

Плахотник В.М. Полонська Т.К.

English 1 Плахотник В.М. Полонська Т.К.

Обкладинка: тверда

2008 р. 272 стор.

Артикул: 9665690507 Категорія:
EAN: 966-569-050-7

Опис

Підручник з англійської мови для 1-го класу English 1 Плахотник В.М. Полонська Т.К.

Підручник з англійської мови для 1-го класу English 1 Плахотник В.М. Полонська Т.К. Підручник налічує понад двісті сімдесят сторінок навчально-методичного матеріалу, для навчальних закладiв. Видання має поурочну структуру. І містить вправи з розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності. А також тексти для читання, як під час класної роботи, так і для самостійного домашнього опрацювання. Крім того, книга сприяє подальшому розвитку здатності дитини спілкуватися англійською мовою.

читати далі опис
Перун

Brand

Перун

Купити книги видавництво Перун (издательство Перун). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Перун (издательство Перун).

1 відгук для Підручник з англійської мови для 1-го класу English 1

  1. Карина Мерко

    Підручник замовляли оптом для наших шостирічок. Будуть вчити починати англійську по цьому підручнику. А потім, викладач сказала, перейдемо до британських видань. Книжка кольорова, з зрозумілими текстами та вправами. Безумовно є і теорія. Один мій знайомий починав з Плахотника вчити англійську, використовував дитячу книгу, як самовчитель для дорослого. У нього получилося доволі вдало. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…