Пітер Пен Peter Pan Barrie J. англійською

(1 відгук)

95 грн.

Джеймс Баррі

Peter Pan Barrie J.

Обкладинка: м’яка

336 стор. Формат: 115х165 мм.

Артикул: 9785992504507 Категорія:
EAN: 978-5-9925-0450-7

Опис

Пітер Пен Peter Pan Barrie J. англійською мовою

Пітер Пен Peter Pan Barrie J. англійською мовою. Ця історія знайома, напевно, всім. Навіть якщо починати не з книги, а з мультфільму. Або з художнього фільму або навіть зі спектаклю. Все одно ми приходимо до джерела, тобто до чарівної повісті Джеймса Баррі про неслухняного і відважного хлопця. Який ніколи не виростає і у якого повен рот молочних зубів.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро – це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро – це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

1 відгук для Пітер Пен Peter Pan Barrie J. англійською

  1. Артем Вертунец

    Заказал себе для чтения, возможно и старший ребенок заинтересуется, все таки детская классика. Для пополнения слов в своем запасе по английскому – просто супер. Читается довольно легко, хотя есть и выражения, которые я не знаю. Понимаю уже по смыслу или открываю словарик, если не получается перевести. Рекомендую. Удобное, компактное и полезное издание.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…