Польский язык Начальный курс Ермола В.И. +CD

(2 відгуків)

125 грн.

Ермола В.И.

Видавництво: Каро

Обкладинка: м’яка

2015 р. 288 стор.

Артикул: 9785992505269 Категорія:
EAN: 978-5-9925-0526-9

Опис

Польский язык Начальный курс Ермола В.И. +CD видавництво Каро

Польский язык Начальный курс Ермола В.И. +CD видавництво Каро. Це видання призначене для починаючих вивчати польську мову. Але також буде корисно і тим, хто вивчав мову і втратив навички вимови та граматики. Це ж видання с диском Ви можете придбати на українській мові – Польська мова Початковий курс.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро - це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро - це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

2 відгуки для Польский язык Начальный курс Ермола В.И. +CD

  1. Юлия Ашкутян

    Этот учебник я заказала для себя. В группе мы занимаемся по учебнику Хура. Конечно там все на польском и иногда не рчень все понятно. Єтот учебник с русскими пояснениями. Я к нему прибегаю, когда что – то непонятно.

  2. Александр Рыбчак

    Хороший начальный учебник по польскому языку. Заказал. Посылка пришла быстро. Почитайте описание, там именно все так и есть. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…