Разговорный английский Пособие по развитию устной речи +CD

(2 відгуків)

175 грн.

Войтенок В. Войтенко А.

Видавництво: Айрис-Пресс

Обкладинка: м’яка

2013 р. 480 стор.

очікується

Артикул: 9785811248049 Категорія:
EAN: 978-5-811-24804-9

Опис

Разговорный английский Пособие по развитию устной речи +CD Войтенок В. Войтенко А.

Разговорный английский Пособие по развитию устной речи Войтенок В. Войтенко А. Цей підручник від видавництва “Айрис Пресс” розроблений для всіх бажаючих вдосконалювати свою англійську. Посібник можна використовувати як додатковий навчальний матеріал на уроках в старшій школі або в групах, де вивчають англійську.

читати далі опис
Айрис Пресс

Brand

Айрис Пресс

Купити книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Айрис Пресс (издательство Айрис Пресс). Навчальні посібники “Айрис Пресс” відповідають всім необхідним стандартам. І рекомендовані до використання в освітніх установах.

2 відгуки для Разговорный английский Пособие по развитию устной речи +CD

  1. Екатерина Сергеевна Шестакович

    Купила для своей дочери. В школе учатся по учебникам Оксфорда. Эта книжечка отлично вписывается как дополнительный материал. Рекомендую.

  2. Олена Майборода

    Для розвитку мовлення, те що треба. Для мене це додаток до основного підручника з англійської. Все по темам, багато текстів, діалогів та питань до текстів. Також даються вправи на розвиток мовлення. Все озвучує диктор на диску до книги. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…