Разговорный чешский в диалогах +СD МР 3

(2 відгуків)

155 грн.

Мокиенко В.М. Гулюшкина Я.

Видавництво: Каро

Обкладинка: м’яка

2013 р. 128 стор.

очікується

Артикул: 9785992506433 Категорія:
EAN: 978-5-9925-0643-3

Опис

Разговорный чешский в диалогах +СD МР 3 Мокиенко В.М. Гулюшкина Я.

Разговорный чешский в диалогах +СD МР 3 Мокиенко В.М. Гулюшкина Я. Пропонований на Ваш огляд посібник для розвитку усного мовлення від видавництва “Каро” призначене для широкого кола читачів.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро – це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро – це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

2 відгуки для Разговорный чешский в диалогах +СD МР 3

  1. Антонвна Шкрутяк

    Замовила цю книжечку для свого сина, що навчається у приватного вчителя. Діалоги на різні суцільні теми. Тобто, краще буде мати перед собою моделі фраз та висловів, щоб потім їх додавати до своєї мови. Рекомендую.

  2. Мелания Костушко

    Это уже не самый начальный этап. Диалоги без транскрипции, но с переводом. Есть и простенькие, а есть уже и более сложные. Озвучено все на диске. Я его перекинула на флкшку телефона и слушаю в дороге чешский. Рекомендую всем, кто быстрее и лучше хочет говорить на чешском языке.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…