Румынский с Ионом Крянгэ Сказки Метод Ильи Франка

(2 відгуків)

165 грн.

Метод Ильи Франка

Видавництво: ВКН

Обкладинка: м’яка

2018 р. 208 стор.

очікується

Артикул: 9785787313093 Категорія:
EAN: 978-5-7873-1309-3

Опис

Румынский с Ионом Крянгэ Сказки Метод Ильи Франка

Румынский с Ионом Крянгэ Сказки Метод Ильи Франка. Метод читання Іллі Франка побудований таким чином, що поповнення словникового запасу відбувається швидко і непомітно. На початку книжки розміщені рекомендації про те, як правильно користуватися цим методом читання. Текст розбитий на частини – першим розташований абзац з російським перекладом, потім йде той же абзац, але вже без перекладу, просто на румунській мові.

читати далі опис
ВКН

Brand

ВКН

Купити книги видавництво ВКН (издательство ВКН). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Книги видавництво ВКН (издательство ВКН). Посібники надзвичайно ефективні для вивчення мови.

2 відгуки для Румынский с Ионом Крянгэ Сказки Метод Ильи Франка

  1. Ярина Семашко

    Вчасно отримала своє замовлення на Новій пошті. Книгу мені порадив мій викладач по румунський мові. Поповняти словниковий запас дуже добре за допомогою читання. На превеликий жаль художних книжок на румунський мові обмель. Рекомендую всім казки. Досить непогане видання, одне не подобається, що основа російськомовна. Але…що не зробиш, коли хочеться вивчити румунську

  2. Ирина Свиненко

    Купила вместе с самоучителем румынского эту книгу для чтения. Кому знаком метод чтения Ильи Франка, тот понимает, что метод приносит большую пользу в обучении. Лексика запоминается быстро и легко. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…