Самоучитель английского языка +CD

(2 відгуків)

85 грн.

Петрова А.В.

Обкладинка: м’яка

2017 р. 368 стор.

очікується

Артикул: 9789664980019 Категорія:
EAN: 978-966-498-001-9

Опис

Самоучитель английского языка +CD Петрова А.В.

Самоучитель английского языка Петрова А.В. Цей підручник від видавництва “Арій” призначений для широкого кола людей, які бажають вивчати англійську мову. Посібник складається з 26 уроків. Теми уроків цього підручника не розраховані на фахівців будь – якої певній галузі знань, і в них у міру можливості використані слова, які можуть стати в нагоді. Навчальний матеріал уроку розташований строго в тому порядку, в якому його потрібно вивчати.

читати далі опис
Арий

Brand

Арій

Купити книги видавництво Арій (издательство Арий). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Арій.

2 відгуки для Самоучитель английского языка +CD

  1. Олеся Бовдур

    Замовила підручник для себе. Отримала вчасно. Порекумендувала мені книжку вчителька з англійської. Для початку цього підручника буде достатньо. Тобто, в книзі все є – граматика, фонетика, лексічний мінімум. Ще додається компакт – диск. Нормальна якість для такої ціни.

  2. Стася Черниченко

    Широко известный учебник еще при Советском союзе. Вот дожил и до наших дней, потому что классический и понятный. Для получения начальных знаний он вполне пригодится. Я заказала для своего друга, чтобы начал наконец учить английский. К книжке прилагается диск с озвучкой. Мне в свое время, этот учебничек здорово помог “поднатаскаться” к выпускному экзамену по английскому.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…