Самовчитель німецької мови Бориско Н.Ф. +CD в 2-х томах

(3 відгуків)

245 грн.

Бориско Н.Ф.

Видавництво: Логос-М

Обкладинка: тверда

2017 р. 992 стор. в 2-х томах

очікується

Артикул: 9789665090847 Категорія:
EAN: 966-509-084-4

Опис

Самовчитель німецької мови Бориско Н.Ф. +CD в 2-х томах

Самовчитель німецької мови Бориско Н.Ф. +CD в 2-х томах. В даному підручнику дуже грамотно побудований матеріал. Спочатку йде ознайомча частина, потім частина на повторення. А також багато лексичного матеріалу і величезна кількість практичних вправ на закріплення теоретичного матеріалу.

читати далі опис
Логос-М

Brand

Логос-М

Купити книги видавництво Логос-М. Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Логос-М.

3 відгуки для Самовчитель німецької мови Бориско Н.Ф. +CD в 2-х томах

  1. Олена

    Покищо не можу дати остаточну оцінку підручнику, але дещо розчарована початком, бо є багато помилок, що свідчать про недолугий переклад з російської. Наприклад ст. 52 ‘Ви плохо чуєте, бо в кімнаті шумно’. Was ist das?))) Помилка вже не перша…

  2. Ольга Мілявська

    Спасибі за швидку відправку. Отримала вчасно. Книга потрібна для дочки, вона їде до Германії працювати в медичному закладі. Німецьку ще не дуже досконало знає, тому там вже буде більш ретельно вчити.

  3. Ірина Кутельник

    Такий класичний підручник з німецької мови. Купила за порадою вчительки. Я займаюся у репетитора, тому це видання дуже потрібно. Пояснення правил зрозумілі, вправи до кожної частини мови. Відпрацьовується майже все. До видання додається диск. Я вже скинула його собі на телефон. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…