Словацкий язык базовый курс Каро +CD

(2 відгуків)

270 грн.

Князькова В.С.

Видавництво: Каро

Обкладинка: тверда

2015 р. 296 стор.

очікується

Артикул: 9785992510027 Категорія:
EAN: 978-5-9925-1002-7

Опис

Словацкий язык базовый курс Каро +CD Князькова В.С.

Словацкий язык базовый курс Каро Князькова В.С. Видання побудоване з 20 уроків. Кожен урок включає в себе граматичну і розмовну частини. Граматика представлена у вигляді наочних таблиць з поясненнями. Всі пояснення і примітки до граматичних правил викладені російською мовою. До граматичних тем даються вправи на відпрацювання. Матеріал для розмовної практики містить тексти, діалоги, завдання для перекладу і словацький словник. Наявність аудіо – диска до підручника дозволить Вам прослухати тексти, діалоги і завдання з розвитку мовлення, озвучені носіями словацької мови.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро – це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро – це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

2 відгуки для Словацкий язык базовый курс Каро +CD

  1. Максим Холодницький

    Побудований підручник дуже вдало. Все зрозуміло. Якісний аудидодадок. Багато практичних вправ. Все добре.

  2. Евгений Муромец

    Великолепный учебник. Все разложено по полочкам. Грамматика теоретическая плюс практические упражнения. Конечно же выручает диск. Озвучка много значит. Фонетика описана прекрасно – все очень понятно, учитывая, что я самостояткльно изучаю словацкий. Качество политурки хорошее, шрифт четкий и не размытый.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…