Таємничий космос Дитяча енциклопедія

(3 відгуків)

100 грн.

Карпенко Ю.М.

Таємничий космос Дитяча енциклопедія

Обкладинка: тверда

128 стор. Формат: 200х265 мм.

Артикул: 9786175368435 Категорія:
EAN: 978-617-536-843-5

Опис

Таємничий космос Дитяча енциклопедія видавництво Глорія укладач Карпенко Ю.М.

Таємничий космос Дитяча енциклопедія – видавництво Глорія, укладача Карпенко Ю.М. призначена для всіх допитливих. Дане видання складається з двох частин. На сторінках першої частини Ви дізнаєтесь про дослідження зоряного неба, дослідження Сонця, дослідження Землі, Меркурія, Венери, тощо.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

3 відгуки для Таємничий космос Дитяча енциклопедія

  1. Валерий Товстый

    Спасибо, что оперативно отправили – в день заказа. Купил на подарок для сынишки друга. Хорошее и красочное издание и много интересной информации.

  2. вероника

    Классная энциклопедия. Мне родители подарили на какой – то праздник. Интересно….просто не оторваться. В нашем классе многие ребята тоже заказали такую.

  3. Оксана Сальго

    Подарували своєму синові на Перше вересня цю книжку. Він вже давно запитувал нас с батьком про космос, про галактики. Але, що ж ми можемо розповісти? Через те купили енціклопедію. Тепер самі багато знаємо на цю тему. А дитина дуже рада.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…