Тарас Шевченко Кобзар Збірка поетичних творів

(3 відгуків)

160 грн.

Тарас Шевченко

Кобзар Збірка поетичних творів

Обкладинка: тверда

224 стор. Формат: 200х260 мм.

Артикул: 9786175364635 Категорія:
EAN: 978-617-536-463-5

Опис

Тарас Шевченко Кобзар Збірка поетичних творів видавництво Глорія

Тарас Шевченко Кобзар Збірка поетичних творів видавництво Глорія. Книжка містить поетичні твори 1837-1861 років. Це видання присвячене 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка у 1814 році. У наш час під назвою “Кобзар” розуміють усі віршовані твори Шевченка. Насправді до першого видання “Кобзаря” ввійшло вісім творів: “Думи мої, думи мої, лихо мені з вами!”, “Перебендя”, “Катерина”. А також “Тополя”, “Думка”, “До Основ’яненка”, “Іван Підкова”, “Тарасова ніч”. Зі всіма цими творами, тай ще з багатьма, Ви зможете ознайомитись на сторінках цього ювілейного видання.

читати далі опис
Глорія

Brand

Глорія

Купити книги видавництво Глорія (издательство Глория). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги. Видавництво Глорія видає літературу різного напрямку (издательство Глория).

3 відгуки для Тарас Шевченко Кобзар Збірка поетичних творів

  1. Іван Копань

    Ціна та якість просто клас. Взяли на подарунок для нашої старенької вчительки з української літератури. Вона була дуже приємно вражена цим виданням. Рекомендуємо.

  2. Валентин

    Рекомендую всем. Цена и качество очень радуют. В книге представлены известные поэтические произведения Шевченка. Такую книгу можно и подарить.

  3. Марія Сумченко

    Класична книжка, яка користується попитом в будь якому віці. Загалом – гарне оформлення, та приємна ціна. Я собі замовила цю книжку і дуже задоволена, тому що хотіла саме цей варіант.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…