У королівстві англійських віршиків +CD

(1 відгук)

105 грн.

Юлія Іванова, Jim Whalen

Обкладинка: м’яка

2015 р. 80 стор.

очікується

Артикул: 9789662654325 Категорія:
EAN: 978-966-2654-32-5

Опис

У королівстві англійських віршиків +CD Юлія Іванова Jim Whalen аудіо диск видавництво New Time

У королівстві англійських віршиків +CD Юлія Іванова, Jim Whalen аудіо диск видавництво New Time. Ця яскрава книжка розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Це, можна сказати, перший підручник дитини. Мета цієї книжки – у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами та сталими виразами. Книжка містить 70 простих англійських віршиків. Кожен віршик розкриває правила читання певної англійської букви або буквосполучення.

читати далі опис
New Time

Brand

New Time

Купити книги видавництво New Time (издательство New Time). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво New Time (издательство New Time). Посібники серії “Живі книги” надзвичайно ефективні для вивчення мови. Оскільки зручно і зрозуміло викладають навчальний матеріал.

1 відгук для У королівстві англійських віршиків +CD

  1. Мирослава Агєєнко

    Гарна книжечка з віршиками на англійській мові. Книжка з диском. Моїй дитині було цікаво слухати та роздивлятися красиві малюнки. До віршиків є транслітерація. Для навчання першіх слів з англійської – дуже добрий початок.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…