Учим французский вместе +CD mp3

(2 відгуків)

230 грн.

Пименова О.В. Шафрановская Л.И.

Видавництво: Каро

Обкладинка: м’яка

2017 р. 144 стор.

Артикул: 9785992512007 Категорія:
EAN: 978-5-9925-1200-7

Опис

Учим французский вместе +CD mp3 Пименова О.В. Шафрановская Л.И. видавництво Каро

Учим французский вместе +CD mp3 Пименова О.В. Шафрановская Л.И. Видавництво Каро. Даний посібник призначений для дітей і дорослих. Які тільки починають знайомитися з французькою мовою. Також радимо ознайомитися з підручником – Моя первая книга для чтения.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро – це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро – це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

2 відгуки для Учим французский вместе +CD mp3

  1. Агнеса Миловидова

    Заказала сразу две книги Пименовой. Отличные учебники французского для детей. Но заниматся желательно нужно с учителем. Очень впечатлило, что прилагаются к книгам диски. Спасибо.

  2. Илона Мужненко

    Эта книжечка не для самых начинающих. Я преподаватель іранцузского языка. Книгу заказала для своих самых маленьких учеников. Для самостоятельного обучения издание не подходит. Рекомендую только с учителем.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…