Угорсько-український українсько-угорський словник

(2 відгуків)

85 грн.

Таланов О.С.

Видавництво: Арій

Обкладинка: тверда

2018 р. 544 стор.

Артикул: 9789664983157 Категорія:
EAN: 978-966-498-315-7

Опис

Угорсько-український українсько-угорський словник 100 тисяч слів та словосполучень Таланов О.С. видавництво Арій

Угорсько-український українсько-угорський словник 100 тисяч слів та словосполучень Таланов О.С. видавництво Арій. Видання містить близько ста тисяч слів та словосполучень і підійде всім, хто починає вивчати угорську мову та прагне вдосконалити свої знання. Користуватися посібником дуже легко та просто, тому що усі слова розташовані в алфавітному порядку. Словник побудований за гніздовим принципом – у гніздах надаються об’єднанні слова, які мають спільне визначальне слово.

читати далі опис
Арій

Brand

Арій

Купити книги видавництво Арій (издательство Арий). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Арій.

2 відгуки для Угорсько-український українсько-угорський словник

  1. Павел Димиденко

    В целом, за неимением словарей по венгерскому языку, издание отвечает всем современным требованиям. Купил словарь для поездки в Венгрию. Думаю, что лексики мне хватит. Спасибо работникам магазина, что книгу мне выслали оперативно.

  2. Ганна Щеус

    Нормальне видання. Воно підійде починаючему та продовжуючему вивчати угорську мову. Лексика сучасна. Книга легка, можна носити в сумці. Я купила для дочки, вона вивчає угорськц мову у школі.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…