Украинская грамматика в таблицах и схемах Каро

(1 відгук)

105 грн.

Мущинская В.В.

Видавництво: Каро

Обкладинка: м’яка

2014 р. 192 стор.

Артикул: 9785992509731 Категорія:
EAN: 978-5-9925-0973-1

Опис

Украинская грамматика в таблицах и схемах Каро Мущинская В.В.

Украинская грамматика в таблицах и схемах Каро Мущинская В.В. Це теоретичний курс української мови для російськомовного населення. А також для всіх бажаючих вивчати українську мову. Всі правила зібрані компактно і послідовно для зручності сприйняття матеріалу. Тим, хто вже знає українську мову, ця книга допоможе освіжити знання. А також, можливо, відкрити для себе щось нове.

читати далі опис
Каро

Brand

Каро

Купити книги видавництво Каро (издательство Каро). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Каро (издательство Каро). Автори Каро – це висококваліфіковані фахівці своїх областей з багаторічним практичним досвідом. Книги видавництва Каро – це підручники для шкіл, інститутів і самовчителі, за допомогою яких можна без репетитора вивчити мову.

1 відгук для Украинская грамматика в таблицах и схемах Каро

  1. Антон Левихин

    Купил для своего русскоязычного товарища. Украинский знает, но с прорехами. В этой книжечке компактно собрана основная теория. То есть, заглянуть можно всегда и себя проконтролировать. Рекомендую. Полезное издание.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…