Валентина Скульте Англійська мова для дітей +CD

(2 відгуків)

90 грн.

Валентина Скульте

Видавництво: Арій

Обкладинка: тверда

2017 р. 496 стор.

Артикул: 9789668959714 Категорія:
EAN: 978-966-8959-71-4

Опис

Валентина Скульте Англійська мова для дітей +CD з диском видавництво Арій

Валентина Скульте Англійська мова для дітей – видавництво Арій. Підручник призначений для дітей дошкільного віку та молодших школярів. Підручник складається з великої кількості завдань лексичного та граматичного характеру, діалогів та текстів з перекладом. Широко використано оригінальні тексти класиків англійської літератури, народні казки.

читати далі опис
Арій

Brand

Арій

Купити книги видавництво Арій (издательство Арий). Книжки купить придбати в інтернет магазині Esperanso. Україна Київ доставка здійснюється Новою поштою. Або Ін Тайм книги видавництво Арій.

2 відгуки для Валентина Скульте Англійська мова для дітей +CD

  1. Мария Лобода

    Хорошее и достаточно известное издание. Учится по нему легко и без проблем. Каждое последующее занятие содержит в себе некоторую информацию из предыдущего. Таким образом круговорот лексики не дает забыть материал. Рекомендую всем, и даже как самоучитель для взрослых.

  2. Христина Ложечко

    Замовили це видання на групу у початкову школу. Вчителька буде по цій книжечці займатися з нашими дітьми. Батьки, що знають англійську мову, сказали що це добрий підручник. По виданню можуть навчатися й діти, й дорослі.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…